Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Otevření MŠ Kytlice

Otevření MŠ KytliceZŠ a MŠ Tadeáše Haenkeho Chřibská má nové odloučené pracoviště – Mateřskou školu v Kytlicích. Škola má plně obsazenou kapacitu 15 dětí, dva pedagogy a jednu provozní pracovnici. Děti využívají nově zrekonstruované prostory v Obecním domě v Kytlici, hrají si s novými hračkami a edukačními pomůckami, které jim byly pořízeny především z financí ZŠ a MŠ Tadeáše Haenkeho ve Chřibské.

Slavnostní otevření se plánuje na měsíc únor, a to za přítomnosti starostky obce Kytlice, vedení školy a dalších významných osobností. Bude připraven krátký doprovodný program a můžete se těšit i na malé občerstvení. Také bude možné si prohlédnout prostory celé MŠ. Jste srdečně zváni.

                                                                                                                           (rp)