Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Zaměstnanci školy

Zaměstnanci školy

   
Mgr. Petr Hloušek ředitel školy
Mgr. Jitka Havlíčková zástupce ředitele
   

Učitelé 1. stupně ZŠ 
Alexandra Dvořáková
Mgr. Radka Stoklasová
Denisa Krupková
Mgr. Olga Nováková
Soňa Tůmová
Lenka Brzáková

  

třídní uč. I. třídy
třídní uč. II. třídy
třídní uč. III. třídy
třídní uč. IV. třídy
třídní uč. V. třídy
speciální třída

Učitelé 2. stupně ZŠ

Martina Králová
Mgr. Ivana Zedková
Mgr. Martin Trenk
Mgr. Daniel Hadámek

  

třídní uč. VI. třídy, Angličtina 1. stupeň, Německý jazyk
třídní uč. VII. třídy, Český jazyk, Výtvarná výchova
třídní uč. VIII. třídy, Tělesná výchova, Rodinná výchova, Rukověť občana; metodik primární prevence, sociální pedagog
třídní uč. IX. třídy, Český jazyk, Dějepis; výchovný poradce

Učitelé bez třídnictví:

Mgr. Robin Herink
Václav Šorčík
Ing. Demeter Pallag
Mgr. Jitka Havlíčková
Mgr. Helena Brychtová 

 

Anglický jazyk na 2. stupni, metodik ICT
Matematika, Fyzika na 2. stupni

Ekologický přírodopis, Chemie
Zeměpis
Školní logopedka

   
Asistenti pedagoga: Soňa Vavrincová, Natálie Knytlová, Marcela Hamplová, Renata Fatka Černucká
   
Pan školník: Jiří Pallag
   
Hospodářka školy: Vlasta Švábová
   
Paní uklízečky:  Kateřina Šamková, Vladimíra Zupková
   
Paní kuchařky:

Iveta Votroubková - vedoucí stravování
Jiřina Vavrincová
Lenka Slánková
Petra Doležalová

   
Koordinátoři individuálního vzdělávání

Ing. Jitka Klimecká  Havlínová
Lucie Svobodová Absolonová
Ing. Lada Fialová
Alena Válková
Martina Cachová

   

Mateřská škola Chřibská:

Jitka Málková - učitelka v logopedické speciální třídě MŠ, práce s speciálními vzdělávacími potřebami

Michaela Havlíčková - zařizování chodu, rozpis směn, evidence dětí
Zdeňka Hajdinová - kulturní a sportovní akce
Bc. Zuzana Nováková - školní vzdělávací program, legislativa
Bc. Martina Navrátilová - na mateřské dovolené

Bohdana Brabencová - asistentka
Kateřina Grondzárová - asistentka

Věra Vajdjaková - uklízečka
Lucie Trojanová - kuchařka

Mateřská škola Kytlice: Přemysl Chlad - učitel
Tomáš Verner - učitel
Kristýna Procházková - asistentka
Kateřina Melničáková - pracovnice jídelny-výdejny
 Školní družina:  Radka Makyšová - vychovatelka ve ŠD