Úvod > O škole > Ochrana osobních údajů

Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská

příspěvková organizace, okres  Děčín

407 44  Chřibská, Chřibská 280, telefon: +412 38 12 95, e–mail  zs.chribska@seznam.cz, IČ: 727 444 99

Informace o zpracování osobních údajů

ZŠ a MŠ Tadeáše Haenkeho Chřibská IČO : 72744499  jako správce osobních údajů informuje o způsobu a rozsahu  zpracování osobních údajů; následující sdělení zároveň v úplnosti postihuje rozsah práv jednotlivých subjektů údajů, jejichž  osobní údaje jsou zpracovány.

Základní škola/ Mateřská škola zpracovává osobní údaje v souladu s nařízením na ochranu osobních údajů neboli GDPR (General Data Protection Regulation) jako uceleným souborem pravidel na ochranu dat v EU.

Informace GDPR pro zákonné zástupce

Verze ke stažení: Informace GDPR pro zakonne zastupce.pdf

Informační memorandum o zpracování osobních údajů

Verze ke stažení: Inform. MEMORANDUM_ochrana OU_ZS_MS_2020_Chribska.pdf

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Základní škola  jako „orgán veřejné moci“ musí jmenovat pověřence pro ochranu osobních údajů.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů musí být dostupný zákonným zástupcům, žákům i zaměstnancům a musí jim být běžně k dispozici. Ve spolupráci s vedením základní školy tak zajišťuje práva subjektů osobních údajů.

Kontakt:
Ing. Milan Ištok