Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výtvarná soutěž – Přírodní poklady

Výtvarná soutěž – Přírodní pokladyDatum konání:
12.4.2015

Českomoravská Myslivecká Jednota, Okresní Myslivecký Spolek Děčín vyhlásila  3. ročník výtvarné soutěže pro žáky základních škol na téma: Přírodní poklady. Podmínky soutěže byly: kresba, grafika či malba libovolnou technikou, formát výkresu A3. Soutěž posuzovala porota složená z členů mysliveckého sdružení a učitelů výtvarné výchovy, vyhodnocení výtvarné soutěže bylo provedeno do 12. dubna 2015. Předání cen výhercům proběhlo na zahájení výstavy trofejí OMS Děčín ve šluknovském zámku v sobotu 25. dubna 2015. Pro děti připravili doprovodný program. Vítězné práce jsou vystaveny na zámku do poloviny května.

Učitelé i žáci se na soutěž připravovali velmi svědomitě, téměř 2 měsíce dopředu. V první kategorii byly použity tempery pro ztvárnění lesní zvěře, ve čtvrté třídě poslali do soutěže linoryty s puštíkem a rejsky, velké děti se zabývaly stopami zvěře. Z výsledkové listiny je patrně, že se práce našim dětem zdařila. MK

Vyhodnocení dětské výtvarné soutěže 2015 - (umístění našich žáků)

I. Kategorie: 1. – 3.  třída

1. Sandra Zubková        3. třída - Strakapoud

3. Simona Pajerová       3. třída - Jelen

1[33].jpgIMG_1413.jpg

II. Kategorie: 4. – 6. třída

1. Lucie Zelená              4. třída - Sova

 3[28].jpg

III.  Kategorie: 7. – 9. třída

1.   Eliška Jechová           7. třída           

2.   Sabina Vajdjaková      7. třída                        

3.   Rozálie Huková           9. třída   

img.obrazky.cz.jpg