Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Pálení čarodějnic

Pálení čarodějnicJako každý rok, tak i letos se 30. dubna uskutečnil v naší škole obřad pálení čarodějnic. Třetí třída a speciální třída vyráběly během týdne čarodějnice a druhá třída připravila košťata pro odlet čarodějnic. V pátek obřad vyvrcholil zapálením hranice, kterou zhotovily děti sedmé třídy na pracovních činnostech. U ohně se slétly krasavice ze všech tříd. K této příležitosti pan ředitel pozval ze Schrödingerovainstitutu instruktory slacklinu - provazochodectví. Ti po celé dopoledne děti učili dovednostem na laně mezi stromy. Nakonec si někteří opekli buřty a pan učitel Trenk ohodnotil všechny čarodějnice drobným dárkem. MK

10[12].jpg