Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výchovný koncert souboru Jumping Drums

Výchovný koncert souboru Jumping DrumsDatum konání:
7.2.2018

Ve středu dne 7. února 2018 se žáci čtvrté, páté, šesté a speciální třídy vypravili autobusem do Rumburku, aby se zúčastnili výchovně-vzdělávacího koncertu souboru Jumping Drums. Jak již název napovídá, ve středu zájmu byly bicí nástroje.

Vystoupení bylo uvedeno jako interaktivní a toto slovo nebylo použito náhodou. Lídr skupiny Ivo Batoušek svým humorným a poutavým vyprávěním zaujal všechny posluchače a poučil je o historii bicích nástrojů. Rytmy skladeb kapely rozpohybovaly nejen žáky, ale i paní učitelky a asistentky. Někteří žáci byli dokonce pozváni na pódium, aby si hru na bicí nástroj vyzkoušeli.

Z rozzářených tváří dětí i dospělých a z obdivných komentářů k umění členů souboru bylo možné vyčíst, že akce byla velice úspěšná a přínosná. (ES)

Jumping_drums[2].jpg