Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Pirátská stezka

Pirátská stezka



Datum konání:
12.5.2015

V úterý 12. 5. 2015 jsme byli pozváni (4. třída) od Lesnické školy Šluknov za dobrodružstvím. Naše námořní výprava začala v Děčíně. Po nalodění jsme se plavili mystickou krajinou labského kaňonu ukrývající tisíce překrásných přírodních scenérií. Odolávali jsme větru, proudům i dalším nástrahám, vylodili se ve Hřensku, romantickém vstupu Českého Švýcarska. Odtud nás čekal přejezd přímo do srdce Českého Švýcarska, do Dolského mlýna,kde jsme navštívili starou kostelní stezkou zbořený pohádkový mlýn a pravěké naleziště. Celý výlet byl koncipován jako zážitková pirátská hra družstev. 

Trasa: Děčín (lodí) - Hřensko (busem) - Vysoká Lípa - Dolský mlýn - Děčín (MK)

_MG_0003d.jpg