Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Novoroční koncert - Česká mše vánoční ve Chřibské

Novoroční koncert - Česká mše vánoční ve ChřibskéDatum konání:
1.1.2014

Ve středu 1. ledna 2014  nás město Chřibská pozvalo do kostela sv. Jiří na ČESKOU MŠI VÁNOČNÍ od Jakuba Jana Ryby + ČESKÉ KOLEDY. Večer zahájila dvěmi písněmi operní pěvkyně Helena Krausová. Vilémovský chrámový sbor, smíšený sbor Mikulášovice a pěvecké sbory ze Sebnitz a Neugersdorfu pak společně provedli Českou mši vánoční. Po krátké přestávce se publiku představily naše děti z Dětského pěveckého sboru ZŠ Tadeáše Haenkeho krátkým vystoupením, které s nimi připravila paní učitelka Irena Sojková. Na závěr pak soubory společně zazpívaly známé vánoční koledy. Nezbývá, než se těšit na další vystoupení a hlavně děkujeme všem, kteří pro nás letos vánoční koncert připravili. Několik fotografií z koncertu najdete ve fotogalerii 1. (MK)