Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Mikuláš s čertem, trochu vážně, více žertem!

Mikuláš s čertem, trochu vážně, více žertem!Datum konání:
5.12.2016

Ve čtvrtek 5. prosince navštívili žáky naší školy čerti (Matěj Procházka, Michal Cicko, Radim Král, pan školník) čertice (Karolína Musilová), andělé (Linda Ferencová, Sabina Vajdjaková) a Mikuláš (hospodář pan Němeček). Všechny doprovázela „Napravená duše“ s harmonikou (pan ředitel Hloušek).

V knize hříchů bylo již zapsáno mnoho jmen a bylo potřeba s tím něco udělat. Někteří žáci neměli čisté svědomí a tak se v jejich očích objevily jisté obavy. Takže pro jistotu zazpívali Mikuláši, andělovi a čertům krásné písničky a přislíbili, že se polepší. Ušetřeni však nebyli ani dospělí. Někteří učitelé byli málem uneseni do samotného pekla. Protože se nevešli do malého pytle, zůstali všichni nakonec s námi. Všichni jsme si užili trochu napětí, ale ještě více zábavy. Ztráty žádné, slzy jen od smíchu.  Na závěr si žáci odnesli domů sladkou nadílku v podobě červeného jablka. (MK)

IMG_5129.JPG