Úvod > O škole > Aktuality > Klavírní koncert Zory Křičkové

Klavírní koncert Zory Křičkové

11.5.2017

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 se dostalo našim žákům nevšedního kulturního zážitku. Na svůj tradiční koncert k nám zavítala vynikající klavíristka Zora Křičková.

Roční účetní uzávěrka za organizaci k 31. 12. 2016 je k nahlédnutí v kanceláři školy.

Pro žáky z 1. až 4. třídy si připravila pořad Putování paní Hudby. Drobné skladby od proslulých skladatelů (Schumann, Čajkovskij…) spojila průvodním slovem v působivé pásmo, které malé posluchače strhlo a nadchlo. Starším žákům paní profesorka předvedla výběr z klavírních skladeb geniálního skladatele W. A. Mozarta. Zazněly takové klenoty klavírní hudby jako Turecký pochod. K tomu opět vynikající průvodní slovo.

V závěru produkce paní Křičková pochválila posluchače za pozornost. Skutečně naše děti svým chováním a vnímavostí udělaly radost paní klavíristce, ale i nám učitelům. Radost by měli určitě i rodiče.