Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zemědělská výstava žáky zaujala

Zemědělská výstava žáky zaujalaZahradnicko-zemědělská výstava Libverda, která se konala v areálu Střední školy zahradnické a zemědělské Antonína Emanuela Komerse, i letos probudila zájem veřejnosti i našich žáků. Tento ročník i přes nepříznivé deštivé počasí přilákal opět mnoho návštěvníků. K vidění byla spousta vystavené zemědělské techniky (traktory, nakladače, stroje na zpracování půdy, manipulátory, sekačky, pily, traktůrky, křovinořezy aj.), hojně se představovali chovatelé drobného i toho většího zvířectva... Na jednom ze dvou nádvoří bylo velké tržiště se spoustou stánků, nechyběly dětské atrakce, jízda na koních, ani spousta dobrého občerstvení. Nejpodrobněji jsme si prohlédli pavilon ovoce a zeleniny. Ovšem nejvíce času strávily děti u akvarijních rybiček. (MK)

1[40].jpg