Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční setkávání

Vánoční setkáváníDatum konání:
20.12.2017

V areálu školy se závěrem roku pořádalo Vánoční setkávání. Dveře školy se otevřely v dopoledních hodinách ve středu 20. prosince. Příprava byla sice náročná, ale stála za to. Žáci se spolu s učiteli podíleli na přípravě. Výrobky, které vyrobili v hodinách výtvarné výchovy, pracovních činností nebo ve dnech tvořivých činností, vystavili po celé škole. Některé děti v tento den změnily svá povolání a stali se z nich průvodci vánoční atmosférou. Návštěvníci trhů tak měli možnost si prohlédnout i zakoupit svícny, ozdoby, obrázky s vánočními motivy a mnoho dalších dekorativních předmětů, odlít si svíčku, ochutnat cukroví i slané dobroty. Vše bylo krásně a slavnostně nazdobené. Rodiče se také mohli občerstvit teplým nápojem a něčím dobrým k zakousnutí. Atmosféru blížících se Vánoc nám připomínala vánoční výzdoba školy. Setkávání se povedlo a nikdo z návštěvníků určitě neodcházel zklamán.(MK)

andel.jpg