Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sportovní hry škol obcí 2024

Sportovní hry škol obcí 2024Datum konání:
15.5.2024

Sportovní hry škol obcí 2024

Ve středu 15. 5. 2024 se ve sportovním areálu v Jiřetíně pod Jedlovou konaly každoroční Sportovní hry škol obcí. Chřibskou tradičně reprezentovali žáci naší školy, kteří se s dalšími obcemi utkali v šesti disciplínách: minigolf, přehazovaná, kopaná, sprint, přespolní běh a hod na koš.

Našim žákům nechyběla houževnatost ani týmový duch, do každé z disciplín se vrhli na sto procent a vybojovali 1. místo v kopané, 1. místo v přespolním běhu a 3. místo ve sprintu. Celkově se Chřibská umístila na 3. místě a získala pohár.

Gratulujeme k dosaženým úspěchům a děkujeme našim žákům za reprezentaci.

 

text: Mgr. Radka Stoklasová