Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > PŮJDEM´ SPOLU DO BETLÉMA

PŮJDEM´ SPOLU DO BETLÉMA„Půjdem´ spolu do Betléma“ je název jednoho z integračních bloků školního vzdělávacího programu naší mateřské školy. V této době si vyprávíme o cestě do města Betléma a o kouzelném okamžiku, který je spjat s vánočními svátky. Třída s upraveným vzdělávacím programem využila přírodního materiálu a kombinační technikou vytvořila betlém ze špalků dřeva. Děkuji Saše Dvořákové, která se podílela na jeho zhotovení a panu řediteli, který společně se žáky ZŠ zajistil hrubou práci na tomto projektu (práce s pilou a pracovním nářadím). Děti poté mohly zatloukat hřebíky, vytvářet symboly a dávat tak kousku dřeva konkrétní podobu.                                                                            (mn)

betlém šárka.jpg