Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Hurá za kulturou!

Hurá za kulturou!Datum konání:
26.11.2015

V sychravých listopadových dnech se nám v mateřské škole sešly dvě kulturní akce. Nejprve jsme 4. listopadu navštívili místní Radnici, kde jsme měli možnost zhlédnout pohádku "O princezně Rozmařilce". S nádhernými marionetami nám vyčarovali pohádkovou atmosféru činovníci z Opavy.            Ve čtvrtek  26. listopadu  jsme tradičně navštívili  i  kino Panorama                   ve Varnsdorfu   s pásmem animovaných dětských filmů. První jmenovaná akce byla částečně hrazena ze ZV.                                                                                                                                                                                                             (jk) 

o princ.jpg