Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Hry starostů

Hry starostůV Jiřetíně pod Jedlovou se jako každý rok konaly hry starostů. Letos se zúčastnilo 7 škol a mezi nimi I naše škola. Dát dohromady družstvo 22 žáků byl nelehký úkol, ale povedlo se, skončili jsme čtvrtí, což byl nejlepší výkon za poslední léta. Kdyby děvčata, která hrála přehazovanou, poslední zápas nevzdala, mohli jsme být celkově třetí. Nejlépe se nám vedlo ve fotbale, sprintu mladších žáků, přespolním běhu, mladších i starších žáků a žákyň, v hodu na koš. Zde jsme stáli vždy na stupni vítězů.

Chtěla bych vyzdvihnout výkony žáků Lukáše Růžičky ve sprintu i přespolním běhu a Pepy Baláže ve fotbale. Za sportovní výkony a pomoc bych chtěla poděkovat Marku Grodzárovi.

Závěr zní: Příští školní rok musíme více trénovat přehazovanou.(MK)

hry1[1].jpg

https://www.email.cz/download/i/J6iN-P8IpFMnpxjlgPcNHvKskTqWBzkWnmMs6K1gntjZL94hGigdXtWo33JhtGt-3MD3ikg/celkov%C3%A9%20po%C5%99ad%C3%AD_2014.pdf