Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Čerpání dotací pro naši školu

Čerpání dotací pro naši školuDatum konání:
3.12.2023

Čerpání dotací pro naši školu

V předchozím článku jsme vám představili aktivity, které se chystáme realizovat v rámci dotace z NPO.

Kromě této dotace jsme získali ještě dotaci na vybavení školy v rámci digitalizace škol. Díky ní můžeme zakoupit digitální techniku, kterou zapojíme do výuky, v hodnotě cca 180.000 Kč. Z této částky uhradíme gravírovací stroj (laser řízený počítačem naskenuje a vyřízne obrázky, čísla, písmena, puzzle a další předměty použitelné v mnoha vyučovacích předmětech; dokáže pracovat se dřevem i plechem), dále virtuální brýle Oculus Quest 2, monitory do tříd, počítačové výukové programy Umimeto (podpora výuky všech jazyků, přírodovědné úlohy,...).

Mimo výše uvedené jsme získali finance na školního asistenta v MŠ a ZŠ.

 

Za ZŠ a MŠ Tadeáše Haenkeho
Mgr. Radka Stoklasová

NPO.pngCS-Financovano-Evropskou-unii_POS_POS-1024x306.jpg