Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Burza škol v Rumburku

Burza škol v RumburkuTradiční akce, určená pro děti končící povinnou školní docházku se konala již po devatenácté.

Akce je určena pro žáky, kteří končí povinnou školní docházku, rodiče vycházejících žáků a osoby, které chtějí získat vzdělání formou dálkového studia nebo formou dílčích kvalifikací. Získáte informace o možnostech studia, o požadavcích u přijímacích zkoušek na jednotlivých školách a učilištích, a to přímo od zástupců těchto škol.

Na burze se prezentovalo hned několik škol – a to nejen z Děčínska, ale i Ústí nad Labem, České Lípy či Liberce. Budoucí studenty tu lákali také skláři z Nového Boru. K vidění byla práce kadeřnic, manikérek, míchání koktejlů, snímání otisků či modely zubů…

2a[1].jpg