Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěchy žáků naší školy

Úspěchy žáků naší školyDatum konání:
26.4.2014

Dne 26. 4. 2014 proběhlo na zámku ve Šluknově slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže na téma „Vliv člověka na přírodu“, kde v I. kategorii obsadila II. místo Eliška Trojanová, žákyně druhé třídy, v II. kategorii první místo žákyně páté třídy Anna Mašková.  

Dále se žáci naší školy zúčastnili matematické soutěže CVRČEK, kterou absolvovalo v celém okrese Děčín 575 řešitelů. Z tohoto velkého počtu dětí obsadil Michal Papoušek I. místo a Lukáš Brzák III. místo. Oba žáci jsou z druhé třídy. Ještě jednou jim tímto všem blahopřejeme a děkujeme. (EV) 

IMG_2014.jpgIMG_1989[1].jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

1[15].jpg2[16].jpg