Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Povídání se Sabinou Křovákovou

Povídání se Sabinou KřovákovouDatum konání:
30.1.2017

Ve čtvrtek 30. ledna navštívila naší školu vítězka třetího kola talentové Super Star Sabina Křováková. Tato mladá slečna přišla vyprávět o své cestě k úspěchu. Své povídání proložila několika písněmi. Děti se velmi těšily na fotografování a podpisy s touto zpěvačkou. Škoda, že písní nebylo více, všichni bychom se mohli více potěšit zajímavým hlasem.

Třetí ročník soutěže odstartoval 10. února 2013. Do poroty zasedla česko-polská zpěvačka Ewa Farna. Vrátil se i Pavol Habera a nově se přidal i český producent a skladatel Ondřej Soukup. Výherce získal 100 000 EUR a možnost vydat vlastní album. Vítězkou se stala Sabina Křováková, která zvítězila v grandfinále nad Štefanem Prelátem. (MK)

Ochutnávka:

http://www.youtube.com/watch?v=2LtJJBNYPgk

sabina-krovakova-v-superstar-opat-zaziarila.jpg