Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Ohlédnutí za únorem v MŠ

Ohlédnutí za únorem v MŠDatum konání:
1.2.2016

Měsíc únor začal návštěvou paní logopedky, se kterou jsme konzultovali další postupy a metody práce. Tentokrát se paní logopedka Mgr. Doleželová zaměřila zejména na žáky školy.

Týden na to již vyšly děti MŠ k zápisu do 1. ročníku ZŠ.  Zápis se nesl v duchu Čapkových příběhů o pejskovi a kočičce. Děti počítaly, vyprávěly, určovaly barvy, koukaly na pohádky a také cvičily. Zápis proběhl hladce a naši předškoláci se již těší na září a svou první cestu do školy.

18. února 2016 za dětmi do Chřibské dorazil divadelní spolek Matýsek z Nového Boru s pohádkou O kominíčku Josífkovi. Spolu s dětmi MŠ viděli loutkovou pohádku i žáci 1. a 2. třídy ZŠ a všem se velice líbila.

Konec února patřil tradičně návštěvě kina Panorma ve Varnsdorfu. 

V březnu plánujeme návštěvu knihovny, přijede k nám fotograf a jistě vyrazíme i do kina. Čekají nás také tvůrčí dílny s jarní tématikou a výrobou velikonočních kraslic. A vzhledem k počasí se zřejmě dočkáme bobování, sáňkování, stavění sněhuláků...(jk)