Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Naučný pořad The Beatles II.

Naučný pořad The Beatles II.Zná někdo skupinu Beatles?" První otázka, kterou položil pan Kubica dětem minulý rok. Ruku zvedlo několik žáků. "Tak já vám povím něco o jejich začátcích.", začal své vystoupení loni pan Kubica. Letos na vyprávění navázal a tak mohl mluvit o nejlepším období skupiny. Pan Daniel Kubica – zpěvák – pojal koncert velice hezkým, interaktivním způsobem.  Zazpíval několik jejich známých písní a vtahoval žáky nenásilnou formou do celého dění. Zaujal je natolik, že celou hodinu ukázněně poslouchali, za což byli pak následně pochváleni hlavním aktérem celého koncertu. Poté se s námi rozloučil a pozval nás na III. řadu tohoto koncertu.
Proto na základě rozhodnutí vedení školy se třetí část bude konat možná již začátkem nového školního roku. (MK)

200513-top_foto1-9vt3o[1].jpg