Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Hry starostů v Jiřetíně pod Jedlovou

Hry starostů v Jiřetíně pod JedlovouJako každý rok jsme se i letos zúčastnili Her starostů v Jiřetíně pod Jedlovou. Celkem 22 vybraných žáků se připravovalo již týdny dopředu. Vše měla na starosti paní učitelka Wunderová se svým učitelským týmem. Nebylo lehké sportovce vybrat. Tato sportovní akce má totiž vysokou prestiž. V minulých letech jsme byli vždy ve výsledkové listině na předních místech.

Začalo se fotbalem a přehazovanou. Ve fotbale jsme jasně kralovali. Ani jednou naši chlapci neprohráli. Jen Petr Pajer musel skončit předčasně vinou zranění. V přehazované dívky nezískaly žádný bod, ale chybělo jen trochu štěstí. Ve sprintu i v přespolním běhu zářily naše překrásné dresy vždy na předních pozicích. Zde jsem viděla opravdu pravá sportovní srdce. Na golfu jsem nebyla, takže nemohu vyprávět o bojovnosti našich dětí. V hodu na koš jsme opět předčili žáky ostatních škol. Tady bych vyzdvihla výkony mladších žáků Rajtra a Hladíka.

Konec sportovního klání se pak odehrál na stupni vítězů převážně v režii žáků z Chřibské. Rodiče, máte skutečně šikovné děti!

Martina Kolářová - učitelka

fotbal.jpg