Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská,příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Hry starostů 2023

Hry starostů 2023Datum konání:
31.5.2023

Hry starostů
Ve středu 31. 5. 2023 se ve sportovním areálu v Jiřetíně pod Jedlovou konaly každoroční Hry starostů. Chřibskou tradičně reprezentovali žáci naší školy, kteří se pokusili obhájit loňské vítězství.
Soutěžilo šest měst a obcí (Chřibská, Jiřetín pod Jedlovou, Dolní Podluží, Horní Podluží, Rybniště, Varnsdorf) v šesti sportovních disciplínách (minigolf, přehazovaná, kopaná, sprint, přespolní běh, hod na koš).
Našim žákům nechyběla houževnatost ani týmový duch, do každé z disciplín se vrhli na sto procent a vybojovali 2. místo v přespolním běhu, 3. místo v minigolfu a 3. místo v kopané. Celkově se naše město umístilo na 4. místě. Gratulujeme k dosaženým úspěchům a děkujeme našim žákům za reprezentaci.

text: Mgr. Radka Stoklasová
foto: Miloš Lukačovič

Odkaz na fotogalerii: 
Hry starostů 2023 - ODKAZ