Úvod > O škole > Aktuality > Recitační soutěž

Recitační soutěž

23.2.2017

V pátek 23. 2. 2017 se vrátila na podium společenského sálu v restauraci Radnice recitační soutěž.

Do poroty letos zasedli zástupci městského úřadu, za herecký spolek z Rumburku pan Winter a paní Herinková. Osobitý přednes mohl začít. Nejdříve přednášeli žáci z prvního stupně, později pak starší a zkušenější kamarádi. Potlesk zazněl z rok od roku početnějšího publika složeného z kamarádů a rodičů.

Vyhlášení výsledků se neslo v duchu velmi kulturním. Nechyběly knihy, diplomy, květiny.

Výsledková listina:

1. Kategorie: 1. místo Vít Papoušek, 2. místo Pavel Doležal, 3. místo Liliana Siváková, Tereza Malá
  2. Kategorie: 1. místo Anička Brzáková, 2. místo Michal Papoušek, 3. místo Lukáš Brzák
  3. Kategorie: 1. místo Dominik Šindelář, 2. místo Šárka Hlaváčková, 3. místo Jana Hlaváčková, 3. místo Zuzana Hloušková
  4. Kategorie: 1 místo Sabina Vajdjaková, 2. místo Bára Šorčíková, 3. místo Michal Cicko

Oblastní kolo se pak uskutečnilo 3. března 2017 se v České Kamenici s následujícím umístěním našich žáků.

Výsledková listina:

1. Kategorie: 2. místo Vít Papoušek
  2. Kategorie: 2. místo Michal Papoušek
  3. Kategorie: 1. místo Bára Šorčíková, 3. místo Sabina Vajdjaková

Tito žáci si zasoutěžili za daleko méně kulturních podmínek, než ve školním kole, které se konalo v našem krásném společenském sále restaurace Radnice. (MK)

03[1].jpg