Úvod > O škole > Aktuality > Recitační soutěž

Recitační soutěž

21.2.2014

Již tradiční recitační soutěž proběhla na naší škole ve čtvrtek 21. února 2014.  Na úvod předvedla své nesoutěžní číslo 1. třída spolu s paní učitelkou Sojkovou. Ostatní si pilně připravovali sólovou básničku nebo alespoň skupinovou recitaci. Všichni účastníci měli zdravou trému, ale nakonec vše bez chyby zvládli. Po přednesu prvostupňových žáků, nastoupil na podium kroužek fléten a zahrál několik písní. Nakonec přednášeli žáci 2. stupně, kde zazářili chlapci z deváté třídy úryvkem ze hry Blaník. Porota měla těžkou práci s výběrem vítěze, protože děti byly opravdu připravené a moc se snažily.  Vítězové všech kategorií a skupinové recitace si odnesli jako odměny knihy.  Nutno dodat, že jako jediní nebyli na podiu přítomni zástupci osmé třídy.

Všichni umístění postupují do oblastního kola. (MK)

Výsledky školního kola:
I. kategorie (2. – 3. třída)
1. místo: Mirek Hejný
2. místo: Vendelín Hloušek
3. místo: Lukáš Brzák

II. kategorie (4. – 5. třída)
1. místo: Karolína Kotianová
2. místo: Šárka Hlaváčková
3. místo: Karolína Brzáková

III. kategorie (6. – 7. třída)

1. místo: Blanka Škopová